миодраг у школи

поздрав распусту

Стикери наше школе
Како би олaкшали комуникацију са нашим ученицима, израдили смо стикере наше школе. Миодраг, маскота наше школе, је на сваком стикеру и представља нашу спремност за рад, осмех у раду и вредноћу наших упорених ученик. Стикере можете преузети са сајт наше школе тако што ћете кликнути на жељени стикер, али и на Viber маркету, у пакету назива ОШ "Миодраг Матић".
OS Miodrag Matic OS Miodrag Matic OS Miodrag Matic OS Miodrag Matic OS Miodrag Matic OS Miodrag Matic OS Miodrag Matic OS Miodrag Matic OS Miodrag Matic OS Miodrag Matic
Миодрагови вилењаци

Дружење у облацима
ДРАГИ НАШИ ЂАЦИ ПРВАЦИ,
Велика нам је част и задовољство што сте нам поклонили поверење и одлучили да нам се придружите. Будите сигурни да ћете у нашој школи расти и порасти стичући нова искуства, насмејани и срећни. Потрудићемо се да свакога дана доживите нешто ново и да на крају овог осмогодишњег пута будете богатији за много лепих успомена, нових знања и пријатељстава за цео живот.
Ваше учитеље сте већ упознали, а данас ћете упознати и неке од другара који су вама у част рецитовали и певали. Кроз ову необичну приредбу водиће вас корњача Миодраг и са вама поделити мудрост коју не треба никада да заборавите:
НИЈЕ ВАЖНО КОЛИКО БРЗО ИДЕШ ПРЕМА ЦИЉУ, ВЕЋ ДА БУДЕШ УПОРАН И ДА НИКАДА НЕ ОДУСТАЈЕШ!
СРЕЋАН ПОЧЕТАК ЖЕЛИ ВАМ КОЛЕКТИВ ОСНОВНЕ ШКОЛЕ МИОДРАГ МАТИЋ

Нов мото наше школе и корњача Миодраг као маскота
У време дигитализације наставног процеса, одлучили смо да наш дигитални свет мало увеселимо и променимо. Поред, у потпуности промењеног изгледа сајта школе, дигитални маркетинг смо оплеменили и Корњача Миодраг ће најављивати наше активности и водити вас нашим летописом.
Ретроспектива наших искустава