НОВЕМБАР

Посета Ботаничкој башти „Јевремовац“

Дана 06.11.2018. године, наши ученици су у пратњи наставног особља посетили Ботаничку башту. На предлог Јосифа Панчића, одлуком министарства просвете и црквених послова Кнежевине Србије, основана је 1874. године Ботаничка башта у Београду. Ученици су имали прилике да обиђу Јапански врт, Европски врт, стакленик, и да виде разноврсне биљне врсте. Једна од најзначајнијих улога Ботаничке баште је у очувању животне средине, како кроз образовање, тако и активно, путем различитих програма заштите ретких и угрожених биљака.

Мозаик

Дана 8. новембра реализована је завршна инклузивна радионица мозаика. Наши ученици су са другарима из основне школе „Бранислав Нушић“ поставили су последње плочице у заједнички стварану слику која ће се ускоро наћи на зиду наше школе.