OS Miodrag Matic OS Miodrag Matic

Летопис за МАРТ школске 2019/2020. године

Мамама на дар

Поводом Међународног дана жена, решили смо да приредимо мало изненађење мамама наших ученика. На тај начин, желели смо да им захвалимо на константној подршци, сарадњи и поверењу које имају у нашу установу. За ову прилику, наши ученици су се потрудили и припремили рецитације, честитке и цветове. Захваљујући донацијама Цвећаре Казабланка у виду цвећа за маме, Сандре Трчков која је припремила торту и Драгани Василијевић студенткињи Факултета за специјалну едукацију и рехабилитацију која је у сарадњи са Пиен парфемима припремила поклоне, успели смо да изненадимо маме и скромним поклонима.

Спортска манифестација у сусрет Међународном дану жена

Под покровитељством Скупштине града, Секретаријата за спорт и омладину, Секретаријата за социјалну заштиту и градске општине Звездара, а у организацији Друштва за спорт и рекреацију инвалида општине Звездара и Спортског савеза особа са инвалидитетом Београда данас је у спортском центру „Олимп“ одржана манифестација у сусрет Међународном дану жена. Наши ученици су се такмичили у више спортских дисциплина: стоном тенису, боћању, пикаду, висећој кугли, плочицама... Уживали су у свим спортским активностима, игри, забави и дружењу са вршњацима.

Eдукативно-креативна радионица израде осмомартовских честитки

Дана, 4.03.2020. године, у нашој школи, одржана је едукативно-креативна радионица израде осмомартовских честитки. Наши ученици су уложили доста труда како би израдили што боље честитке и на тај начин показали своју љубав и пажњу према мајкама, бакама и теткама, које оплемењују њихову свакодневницу, чувају их, штите, пазе и саветују мудрим речима. Поред тога, уживали су у позитивној атмосфери, музици, разговору и смеху, што је додатно утицало на то да продукти њиховог рада буду оригинални, топли и шаренолики.

Организација рада

Организација рада школе у току текуће школске године