ДЕЦЕМБАР

Посера Белом двору

Поводом обележавања новогодишњих празника, ученици наше школе, у пратњи родитеља, посетили су Бели двор. Том прилком су им подељени пакетићи и омогућен им је обилазак здања Белог двора и упознавање принца и принцезе Карађорђевић.

Крипта храма Светог Саве

Поводом обележавања новогодишњих и божићних празника, ученици наше школе, у пратњи родитеља, приствовали су служби која се одржала у Крипти храма Светог Саве. Ученици су подељени пакетићи и добили су благослова Патријарха Иринеја.

Школска слава Свети Сава

И ове године наша школа је радиционално, сечењем славског колача и пригодном приредбом ученика, обележили смо школску славу Свети Саву. Свечаној приредби присуствовали су свештеник Вук Матијашевић из храма Рођења Светог Јована Крститеља, челници локалне самоуправе ГО Вождовац, бивше колеге и родитељи наших ученика.