ДЕЦЕМБАР

Ускршњи базар

Ученици наше школе, у пратњи наставног особља, 20.04.2019. учествовали су у хуманитарној продаји дрвених ускршњих јаја и радова. Манифестација се одржала на платоу испред цркве Светог Саве, и учествовале су специјалне школе и дневни боравци са територије Београда. На штанду наше школе реализована је и креативна радионица у којој су поред ученика наше школе могли да учествују и сви заинтересовани посетиоци.

Одлучи се за спорт

Поводом обележавања Међународног дана спорта, придружили смо се манифестацији „Одлучи се за спорт“ у организацији Фондације Новака Ђоковића, Спортског савеза особа са инвалидитетом и Атлетског савеза Србије. Манифестација се одржала 5. априла у атлетској дворани на Бањици. Ученици су том приликом имали могућност да обогате своја искуства, друже се са вршњацима, учествују у спортским играма, полигонима и уживају у забавном дану.