ШКОЛА
ДАЈ МИ МОЋ ДА ОБАСЈАМ НОЋ!

Прва награда жирија
Давид Станојевић V раз. ОШ “Сава Јовановић Сирогојно”, Београд
Друга награда жирија
Стефан Божић VIII раз. ОШ “Љубомир Аћимовић”, Обреновац
Трећа награда жирија
Радмила Николић VIII раз. “12. септембар”, Неготин
Специјална награда публике
Маша Митић V раз. ОШ “Деспот Стефан Лазаревић”, Београд
Наставник / ментор првонаграђеног ученика
Небојша Степановић, добио је награду за наставника.
Посебну захвалност за реализацију конкурса дугујемо нашим пријатељима из Дунав осигурања, који су донирали финансијска стедства за организацију конкурса и награде.

ЗАЈЕДНО БИРАМО рад који најбоље обасјава ноћ!

Прикупљање радова је завршено, пристигао је велики број ваших радова и пред нама је сада најтежи задатак - да изаберемо рад који најбоље обасјава ноћ.
Припремили смо вредне награде за прва три места, као и специјалну награду, чијег добитника имате прилику да изаберете ВИ!
Све радове можете погледати у галерији и гласати за рад који вам се највише допао.

Како гласате?

Гласање траје до 02. децембра, а победнике ћемо прогласити 03 децембра, уживо на сајту школе.
У исто време, три првонаграђена рада, бираће наш стручни жири у саставу:

Основна школа Миодраг Матић вас позива да учествујете на првом ликовном конкурсу „Дај ми моћ да обасјам ноћ“.
Право учешћа имају сви ученици основних и средњих школа које наставу похађају по ИОП-у 2 као и деца предшколског узраста из развојних група.
Радови треба да прате и прикажу причу, коју можете послушати или преузети на нашем сајту, морају бити урађени на папиру А4 формата, у било којој ликовној техници.
Радове је неопходно доставити поштом, са назнаком “за ликовни конкурс” или лично, на адресу наше школе:

Основна школа Миодраг Матић
Браће Јерковић бр. 5
11 000 Београд

На полеђини рада, читко написати: Уз радове обавезно је да доставити и одштампану и читко попуњену пријаву коју можете преузети на дну ове странице.
Датуми: Завршна изложба ће бити реализована у зависности од епидемиолошке ситуације, и на њој ће бити изложени радови свих учесника, за које смо припремили симболичне поклоне.
Вредне награде добиће учесници који освоје прва три места по избору жирија. Поред тога, публика ће имати могућност да изабере, гласањем на нашем сајту, рад који ће добити специјалну награду.
Овај ликовни конкурс осмишљен је у сврху обележавања 50 година постојања наше школе. Симболично су одабрани датуми објављивања конкурса, 6. октобар - Дан особа са церебралном парализом и завршне изложбе, 3. децембар - Дан особа са инвалидитетом.

ПРИЈАВА

ПРИЧА