ДЕЦЕМБАР

Манифестација „Ти можеш“

У Малом позоришту „Душко Радовић“ дана 04.12.2018. године оджана је међународна манифестација под називом „Ти можеш“, коју су поводом Међународног дана особа са инвалидитетом приредила деца са сметњама у развоју из Београда. Нашим присуством смо подржали ову манифестацију која се организује четврту годину за редом. На штанду наше школе презентовали смо богат садржај. Манифестацији је присуствовао и градоначелник Београда др Зоран Радојчић.

Донација ABC outlet

Поводом обележавања новогодишљих и божићних празника, ABC outlet је донирао прибор и играчке за ученике наше школе.

Донација Coca Cola

Поводом одржавања маскембала у нашој школи, Coca Cola је, као и сваке преходне године, донирала сокове и воду и на тај начин увеличала прославу новогодишњих празника ученика наше школе.

Донација рачунара

Школа је добила донацију два рачунара од стране Градског секретаријата, један All in one рачунар и један лаптоп.

Приредба у порти Храма Светог Саве

У крипти Храма Светог Саве 04.12.2018. одржана је приредба у којој су учествовали ученици наше школе, у организацији вероучитељке Милце Ракић, уз помоћ наставног особља школе. Приредбу су, својим присуством, увеличали и припадници војске Србије.

Донација пакетића Idea

Idea је ове, као и претходне године, донирала пакетиће ученицима наше школе и на тај начин увеличавала прославу новогодишљих празник.

Донација „Медела“

Дана 11.12.2018. године наша школа је добила донацију слатких производа „Медела“ који ће бити искоришћени за употпуњавање прославе новогодишњих празника и прављење новогодишњих пакетића.

Донација „Не екс, Бахус Параћин“

Дана 11.12.2018. године ученици наше школе добили су донацију производа „На екс“, Бахус Параћин. Сокови ће бити искоришћени за употпуњавање прославе новогодишњих празника и прављење новогодишњих пакетића.

Инклузивна радионица „Весела зимница“

Дана 11.12.2018. године у Специјалној болници за церебралну парализу и развојну неурологију, у терминима предвиђеним за наставу корепетитора и логопедске третмане, реализована је инклузивна радионица „Весела зимница“. Ученици наше школе и њихови другари из ОШ „“Др Драган Херцог“ су имали прилику да се друже и учествују у прављењу зимнице.

Приредба у порти Храма Светог Саве

Ученици наше школе учествовали су у приредби која се одржавала у Цркви Светог Јована Владимира 11.12.2018., у организацији вероучитељке Милице Ракић.

Новогодишња представа „Снежана и патуљци чекају Нову годину“

Дана 17.12.2018. године у Специјалној болници за церебралну парализу и развојну нерологији, реализована је новогодишња позоришна представа „Снежана и патуљци чекају Нову годину“. У приредби су учествовали ученици ОШ „Др Драган Херцог“ и ученици наше школе који су певајући песму „Ми смо мали патуљци“ употпунили садржај ове новогодишње представе.

Позоришна представа „Пинокио“

Дана 18.12.2018. године у просторијама школе одржана је позоришна представа позоришта „Пинокио“, под називном „Принцеза на зрну грашка“. Након представе, децу је обрадовао и Деда Мраз који им је поделио слаткише – штрдлице Медела која су добијене као донација. Представи су присуствовали и ученци ОШ „Др Драган Херцог“.

Донација интерактивног стола

Наша школа је добила донацију два интерактивна стола, на основу јавног конкурса Градског секретаријата за образовање. Столови су уручени 20.12.2018.

Новогодишњи маскембал

21.12.2018. у просторијама школе, традиционално је одржан новогодишњи маскембал. Тим поводом, школу су посетили Андрија Милошевић и Тропико бенд. Такође, прославу су употпунили и ученици ОШ „Милан Ђ. Милићевић“ који су својим рецитовањем и певањем, заједно са нашим ученицима, обележили предстојеће празнике. Деда Мраз је делио пакетиће.

Посета ТЦ Стадион

Поводом обележавања новогодишњих празника ученици су посетили ТЦ Стадион и играоницу где је одржана позоришна представа, која је употпњена посетом Деда Мраза и поделом пакетића.

Донација Тесла таблета

Као подршка есДневнику, наставно особље школе је добило Тесла таблете, 13 комада од стране Градског секретаријата за образовање.

Захвалница Патријарха Иринеја

Вероучитељки Милици Ракић уручена је захвалница Патријарха Иринеја, односно одбор за верску наставу архиепископије Београдско-Карловачке.